Products
Ordering deadline for Monday Delivery is 10 am Friday Morning
-
Local Honey - 1lb (From Remee Bees)
Regular price $10.00Regular priceUnit price / per -
Market Gardening Farm School
Regular price From $40.00Regular priceUnit price / per -
Online Market Gardening Consulting With Farmer Keith
Regular price $75.00Regular priceUnit price / per -
Radishes - Daikon White, Purple ,or Mixed (1.25lb bag)
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Radishes - Spanish Black Nero (2-5 or about 1.25 lb)
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Radishes - Watermelon (3-5 or about 1.25 lb)
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Reme Bees - Calendula Salve (2 oz)
Regular price $12.50Regular priceUnit price / per -
Reme Bees - Kinder Stick (0.15 oz)
Regular price $3.50Regular priceUnit price / per -
Reme Bees - Pain Bee Gone (4 oz)
Regular price $20.50Regular priceUnit price / per -
Reme Bees - Propolis Salve (2 oz)
Regular price $12.50Regular priceUnit price / per -
Reme Bees - Sore Buster (0.15 oz)
Regular price $3.50Regular priceUnit price / per -
Sold out
Ringel Farms Ground Beef (1lb)
Regular price $12.00Regular priceUnit price / perSold out -
Salad Mix (Family Size)
Regular price $14.00Regular priceUnit price / per -
Salad Mix (Regular Size)
Regular price $5.00Regular priceUnit price / per -
Seasoning - Garlic Powder (1 oz)
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Seasoning - Mild Breakfast Sausage (1 oz)
Regular price $5.00Regular priceUnit price / per -
Seasoning - Onion Flake (1 oz)
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Seasoning - Onion Powder (1 oz)
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Seasoning - Red Onion Powder (1 oz)
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Spinach - 12 oz bag
Regular price $14.00Regular priceUnit price / per -
Spinach - 3 oz bag
Regular price $5.00Regular priceUnit price / per -
Turnip purple top
Regular price $4.50Regular priceUnit price / per -
X Custom 3D Printed Jang Rollers
Regular price From $13.00Regular priceUnit price / per -
X Facility Management Spreadsheet (Excel/Google Sheets)
Regular price $20.00Regular priceUnit price / per